Сватівською окружною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення відносно особи, яка розповсюджувала фото- та відеоматеріали порнографічного характеру в мережі інтернет

В ході проведення слідчо-оперативних заходів працівниками Сватівського відділу поліції під процесуальним керівництвом Сватівської оружної прокуратури вдалося встановити особу, яка здійснювала виготовлення, зберігання з метою розповсюдження, розповсюдження зображень та відео порнографічного характеру в мережі інтернет.

За результатами досудового розслідування до суду спрямовано обвинувальний акт. В ході судового розгляду зловмисників притягнуто до кримінальної відповідальності за ч.1,2 ст. 301 КК України, призначено покарання у виді обмеження волі на строк 2 роки.

Оскільки кримінальні правопорушення зловмисником вчинено вперше, судом, на підставі ст. 75 КК України його звільнено від кримінальної відповідальності та встановлено іспитовий строк терміном 1 рік,  покладено обов’язки передбачені ч.1 ст. 76 КК України.

Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Є. Гутнік, прокурор Сватівського відділу Старобільської місцевої прокуратури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *