За крадіжку особистого майна та вчинення шахрайських дій мешканець Білокуракинського району проведе 5 років та 6 місяців за ґратами

Білокуракинським відділом Сватівської окружної прокуратури Луганської області в суді підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 185 КК України («Таємне викрадення чужого майна (крадіжка), поєднана з  проникненням у житло, інше приміщення чи сховище») та ч. 2 ст. 190 КК України («Шахрайство, вчинене повторно»).

Встановлено, що на початку липня 2021 року мешканець Білокуракинського району Луганської області з метою заволодіння чужим майном, шляхом обману (шахрайства)  обміняв у потерпілої сувенірні купюри доларів на гривні. Крім того, в липні 2021 року обвинувачений здійснив 2 крадіжки, поєднані з проникненням до приміщення господарчої будівлі та до гаражу потерпілих, звідки викрав особисте майно.

Суд, враховуючи позицію прокурора, визнав обвинуваченого винними у вчиненні інкримінованих кримінальних правопорушень та призначив покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 років 6 місяців.

На цей час вирок суду не набрав законної сили.

О. Шестак, прокурор Білокуракинського відділу Сватівської окружної прокуратури