За вчинення крадіжки та підробку документів засуджено водія одного із підприємств у Сватівському районі

За підтримання публічного обвинувачення прокурором Сватівської окружної прокуратури Луганської області визнано винним та засуджено мешканця Харківської області за вчинення крадіжки, підробку та використання офіційного документа (ч. 1 ст. 185, ч. 1,4 ст. 358 КК України).

В ході слідства та судового розгляду встановлено, що у березні 2021 року водій одного з підприємств Сватівського району з метою незаконного збагачення вирішив здійснити крадіжку щебіню, яку перевозив на вантажному автомобілі. Ввівши в оману двох жителів м. Сватове щодо належності йому майна, запропонував придбати у нього щебінь, на що останні погодилися.

Крім того, під час розвантаження та отримання коштів від мешканців м. Сватове засуджений надавав їм заздалегідь придбані та власноруч підроблені накладні щодо належності та вартості вантажу.

Сватівським районним судом Луганської області засуджено зловмисника та призначено покарання у вигляді обмеження волі строком на 3 роки зі звільнення від відбування покарання з іспитовим строком 1 рік.

Довідково: наразі вирок не набрав законної сили, оскільки триває строк апеляційного оскарження – 30 днів із дня проголошення вироку.

О.Ладченко, прокурор Сватівської окружної прокуратури