Колишньому виконувачу обов’язків голови Марківської селищної ради Луганської області повідомлено про підозру

10 червня 2021 року виконувач обов’язків керівника Луганської обласної прокуратури повідомив про підозру колишньому виконувачу обов’язків голови Марківської селищної ради VII скликання у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем та внесенні службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей (ч. 2 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

За даними слідства, упродовж березня 2018 – липня 2019 року посадова особа внесла завідомо неправдиві відомості до офіційного документа, а саме рішення сесії селищної ради «Про встановлення надбавок та преміювання», на підставі якого незаконно привласнила кошти місцевого бюджету шляхом нарахування собі безпідставних премій, надбавок за високі досягнення, а також матеріальної допомоги.

Внаслідок зловживання службовим становищем чиновниця здійснила привласнення бюджетних коштів на суму понад 130 тис. гривень.

Досудове розслідування кримінального провадження здійснюється слідчими відділення поліції №1 Старобільського районного управління поліції Головного управління Нацполіції в Луганській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

За матеріалами Марківського відділу Старобільської окружної прокуратури