ГО «Моя Новопсковщиана» починає реалізацію проєкту «Сприяння захисту прав та отримання правової допомоги мешканцям у віддалених населених пунктах Луганської області»

Проєкт реалізується за програмою малих грантів, яка адмініструється ІСАР Єднання в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Головним партнером за проектом виступає Старобільській місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Мета проєкту – поліпшення доступу жінок та чоловіків, у тому числі з вразливих груп, до системи безоплатної правової допомоги у віддалених населених пунктах, надання юридичних консультацій, підвищення обізнаності населення щодо можливості отримання правової допомоги у  сільській місцевості Луганської області.

За проєктом передбачається відвідати 36 населених пунктів Луганської області, розташованих в Старобільскій, Новопсковській, Чмирівській, Шульгінській, Сватівській, Білолуцькій, Білокуракінській територіальних громадах. Протягом трьох місяців представники громадської організації та  Старобільського місцевого центра з надання безоплатної вторинної правової допомоги надаватимуть консультації та послуги з первинної та вторинної правової допомоги мешканцям зазначених громад. В процесі виїздів до зазначених населених пунктів, представниками центру та ГО, будуть проводитися заходи щодо розповсюдження матеріалів інформаційно-правового характеру про проєкт “Волонтер БПД” та мобільний застосунок “Твоє Право”.