За несвоєчасне подання декларацій притягнуто до відповідальності 3 депутатів сільської ради

Сватівською окружною прокуратурою забезпечено належний розгляд в Сватівському районному суді 3 протоколів про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, що передбачені ч. 1 ст. 172-6 КУпАП, складених Управлінням стратегічних розслідувань в Луганській області Національної поліції України.

Установлено, що 3 депутати сільської ради, а отже, відповідно до підпункту «б» пункту 1 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції», суб’єкти відповідальності за правопорушення, пов’язані з корупцією, у порушення вимог ч. 1 ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції», без поважних причин несвоєчасно подали декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2019 рік, чим вчинили адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, які передбачені ч. 1 ст. 172-6 КУпАП.

Постановою суду депутатів визнано винними та призначено покарання у виді штрафу у розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян кожному, що становить 850 грн.

Ю. Барабаш, прокурор Сватівської окружної прокуратури