Проведено перевірку

У червні поточного року Сватівською окружною прокуратурою Луганської області проведено перевірку здійснення одним із старостинських округів територіальної громади контролю за виконанням засудженим кримінального покарання у виді громадських робіт.

Згідно облікових документів на засудженого, які велися старостою округу встановлено, що останній виконував громадські роботи у іншому місці, аніж повинен був. Крім того, деякі документи щодо обліку виконаних робіт були відсутні.

Також встановлено, що деякі види робіт, які вже виконано засудженим, не передбачені затвердженим видам робіт для означеної категорії осіб на підставі одного із рішень сесії Сватівської міської ради.

Як наслідок, за результатами перевірки Сватівській міські раді рекомендовано усунути зазначені порушення закону, їх причини та умови що їм сприяли, в тому числі, шляхом внесення змін до рішення сесії, яке стосується визначення підприємств Сватівської міської ради та видів громадських (суспільно корисних) робіт для відбування покарань та стягнень на підставі рішень суду.

На цей час документ прокурорського реагування розглянуто та Сватівська міська рада зобов’язується вирішити означені питання під час наступної сесії.

А. Ткаченко, прокурор Сватівської окружної прокуратури Луганської області