Представники Новопсковського бюро Старобільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та ГО «Моя Новопсковщина» відвідали Донцівський старостинський округ Новопсковської громади

В межах проєкту «Сприяння захисту прав та отримання правової допомоги мешканцям у віддалених населених пунктах Луганської області» головний спеціаліст відділу Новопсковського бюро Старобільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та представник ГО «Моя Новопсковщина» відвідали  Донцівський старостинський округ Новопсковської громади. 

Люди зверталися з різними проблемами, питання стосувалися   оформлення спадщини, оформлення земельних ділянок. Сергій Бутков, головний спеціаліст відділу Новопсковського бюро, надав вичерпані відповідіді на всі запитання, залишив інформаційні матерілали та надав контакти Новопсковського бюро, куди люди можуть звертатися за отриманням правової допомоги.

При спілкування з людьми на вулиці були окремі питання щодо ставок опадаткування земельних ділянок в Новопсковській громаді, на які надав відповіді представник ГО “Моя Новопсковщина”, як примаються ставки податку, з якими проблемами стикається громада, коли приймаються такі рішення.   

Також, протягом візиту було розповсюджено інформацію щодо діяльності бюро Старобільського місцевого  центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, мобільного додатку “Твоє право” та проєкт “Волонтер БПД”.

Проєкт реалізовує ГО «Моя Новопсковщина» за організаційної підтримки ІСАР Єднання в межах програми ООН із відновлення та розбудови миру фінансової підтримки Європейського Союзу.