Колишнього виконувача обов’язків голови Марківської селищної ради Луганської області судитимуть за шахрайську схеми при нарахуванні собі премій та надбавок

Марківський відділ Старобільської окружної прокуратури направив до суду обвинувальний акт стосовно колишнього виконувача обов’язків голови Марківської селищної ради Луганської області за фактом заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем та внесенні службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей (ч. 2 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

За даними слідства, упродовж березня 2018-липня 2019 року посадова особа внесла завідомо неправдиві відомості до офіційного документа, а саме рішення сесії сільради «Про встановлення надбавок та преміювання», на підставі якого незаконно привласнила кошти місцевого бюджету шляхом нарахування собі безпідставних премій, надбавок за високі досягнення, а також матеріальної допомоги.

Внаслідок зловживання службовим становищем чиновниця здійснила привласнення бюджетних коштів на суму понад 130 тис. гривень.

Досудове розслідування кримінального провадження здійснювалося слідчими відділення поліції №1 Старобільського районного управління поліції Головного управління Нацполіції в Луганській області.

У разі доведення вини, вказаній особі загрожує до 3 років позбавлення волі.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

                                           За матеріалами Марківського відділу Старобільської окружної прокуратури