Представники Новопсковського бюро Старобільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та ГО «Моя Новопсковщина» відвідали Лиманський старостинський округ с.Проїждже Старобільської громади

13.07.2021р. в межах проєкту «Сприяння захисту прав та отримання правової допомоги мешканцям у віддалених населених пунктах Луганської області» головний спеціаліст відділу Новопсковського бюро Старобільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та представник ГО «Моя Новопсковщина» відвідали  Лиманський  старостинський округ с. Проїждже Старобільської  громади, де було організовано роботу консультаційного пункту громадян.

В процесі зустрічей з мешканцями надавалися правові консультації щодо оформлення земельних ділянок та інших правових питань, які турбують місцевих мешканців. По закінченню проведено робочу зустріч зі старостою с.Проїждже щодо налагодження спільної роботи за напрямком правової допомоги мешканцям Лиманського  старостату.

Також, протягом візиту було розповсюджено інформацію щодо діяльності бюро Старобільського місцевого  центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, мобільного додатку “Твоє право”,  проєкт “Волонтер БПД” та «Програму «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство».

«Проєкт «Сприяння захисту прав та отримання правової допомоги мешканцям у віддалених населених пунктах Луганської області» реалізовує ГО «Моя Новопсковщина» за програмою малих грантів, яка адмініструється ІСАР Єднання в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу».