Звільнено від кримінальної відповідальності

У червні 2021 року житель Білокуракинського  району добровільно здав бойові припаси.

Встановлено, що знаходячись неподалік від залізно-дорожнього переїзду, чоловік  побачив на землі поліетиленовий пакет з бойовими припасами, який підібрав, привласнив та переніс до місця свого проживання, де почав зберігати.  В подальшому чоловік прибув до ВП №1 Сватівського РВП ГУНП в Луганській області та добровільно здав бойові припаси.

Враховуючи добровільність дій, під час розгляду клопотання Білокуракинського відділу Сватівської окружної прокуратури Луганської області про звільнення останнього від кримінальної відповідальності на підставі ст. ст. 44, ч. 3 ст. 263 Кримінального кодексу України, Білокуракинським районним судом Луганської області в липні 2021 року клопотання задоволено та кримінальне провадження стосовно особи закрито із звільненням  останнього від кримінальної відповідальності.

Довідково: відповідно до ч.3 ст. 263 КК України звільняється від кримінальної відповідальності особа, яка вчинила злочин, передбачений частинами першою або другою цієї статті, якщо вона добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої.

О. Шестак, прокурор Білокуракинського відділу Сватівської окружної прокуратури