Фахівці Старобільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та представник ГО «Моя Новопсковщина» надали правові консультаціїї жителям с. Хворостянівка Шульгинської громади

29 липня в межах проєкту «Сприяння захисту прав та отримання правової допомоги мешканцям у віддалених населених пунктах Луганської області» фахівці Старобільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та представник ГО «Моя Новопсковщина» відвідали  с. Хворостянівка Шульгинської громади, де було організовано роботу консультаційного пункту громадян. 

В процесі зустрічей із мешканцями надавалися правові консультації щодо оформлення спадщини, встановлення правовстановлюючих документів та інших правових питань, які турбують місцевих мешканців.

Також, протягом візиту до с. Хворостянівка директор Старобільського місцевого центру провів робочу зустріч із старостою с. Хворостянівка, біля сільського відділення «Укрпошти» та Хворостянівського фельдшерського пункту серед місцевих мешканців розповсюджено інформацію щодо діяльності Старобільського місцевого  центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, мобільного додатку “Твоє право”, проєкт “Волонтер БПД” та «Програму «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство».

«Проєкт «Сприяння захисту прав та отримання правової допомоги мешканцям у віддалених населених пунктах Луганської області» реалізовує ГО «Моя Новопсковщина» за програмою малих грантів, яка адмініструється ІСАР Єднання в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу».