Напередодні Дня Незалежності жителі Новопсковщини прибрали сміття біля історичної пам’ятки на горі Пристін

Зробили добру справу, навели трохи лад прибравши сміття на нашому історичному місці гори Пристін та вирішили привітати Новопсковську громаду з 30-ти річчям незалежності України! Недаремно обрали місце перемоги українців над татарами майже пів віка тому, бо віримо в нашу перемогу у сьогоднішній війні за незалежну Україну.


Шановні мешканці Новопсковської громади, в цьому році кругла дата 30 років незалежності нашої країни, вас вітають з цим святом люди, для яких незалежна Україна – це не пустий звук, і прапор України чи вишиванка – то не картинка, то любов до рідної землі.


Учасники бойових дій, учасники АТО, волонтери, підприємці, державні працівники, представники громадськості щиро вітають Новопсковську громаду з цим святом. Ми ще доволі молода країна, після сотні років залежності від агресивного сусіда росії, страшних війн в яких нашу країну віддавали окупантам, заради збереження своїх земель, розстрілів, голодоморів, знищення наших поетів, нашої культури, мови, віри. Наша країни вистояла, змогла зберегти свою ідентичність і сьогодні продовжує боротьбу за незалежне майбутнє.


Наші діти, які теж сьогодні з нами, на початку війни 7 років тому були зовсім маленькі. Сьогодні це вже дорослі юнаки, у яких формується світогляд. Я сьогодні із впевненістю можу сказати, що вони ні коли не побіжать на референдум продавати свою країну заради російських пенсій чи зарплат, вони не будуть скиглити про російську мову, на якій розмовляють вдома, а вивчать українську, та з повагою будуть ставитися до нашої культури та історії. Вони розуміють, що Бандера воював у себе вдома, за свою землю, проти тих, хто прийшов наводити свої порядки на його землі.


Багато чому нам ще потрібно вчитися. Цілі покоління українців було вивернуто навиворіт, розуміння добра та зла, розуміння своєї Батьківщини, наших цінностей. Ще з часів Київської Русі ми українці рухалися разом з Європою, торгували, відбивалися від набігів татар, які нападали на нас з території сьогоднішньої росії. І ось через століття знову ті самі татари тільки вже на танках та “градах” нападають на нас зі сходу.


З повагою, Потоцький Єгор,
ГО “Моя Новопсковщина”