ГО «Моя Новопсковщина» почала реалізацію проєкту «Сприяння налагодження співпраці Новопсковської та Білолуцької громад для покращення якості надання медичних послуг населенню»

Представники  ГО «Моя Новопсковщина», Новопсковської та Білолуцької громад провели першу заплановану в межах проєкту робочу зустріч, на якій було розглянуто питання підтримки з боку територіальних громад  КНП “Новопсковський центр первинної медико-санітарної допомоги” який надає медичні послуги населенню на їх території. Обговорено проєкт договору про співробітництво територіальних громад на 2021-2023 роки. Також підіймалися проблемні питання щодо роботи комунального неприбуткового підприємства та підвищення якості надання медичних послуг населенню.

За рахунок проєкту заплановано технічну підтримку КНП “Новопсковський центр первинної медико-санітарної допомоги”, закупівлю необхідного обладнання для медичних працівників які обслуговують населення на території біло луцької громади. В біло луцьку амбулаторію планується придбати п’ять комп’ютерів та БФП лазерний CANON i-SENSYS MF3010, два шести канальних кардіографи, п’ять кушетка процедурна з регульованим підголівником та п’ять ширм для кабінетів и палат 3-х секційна.   

Проєкт ГО «Моя Новопсковщина» реалізується за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах національного проєкту «Децентралізація» та Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової Європейського Союзу.