До суду спрямовано обвинувальний акт за фактом підроблення документів та службову недбалість під час проведення підрядних робіт стосовно ексначальника відділу освіти РДА в Луганській області

Досудовим розслідування встановлено, що у 2017 році посадовець відділу освіти однієї із райдержадміністрацій Луганщини під час капітального ремонту навчального класу біології та реконструкції теплиці в Біловодській гімназії вніс до актів приймання виконаних робіт недостовірні відомості щодо обсягів та фактичної їх вартості.

Внаслідок неправомірних дій обвинуваченого надлишково сплачено бюджетні кошти на користь підрядної організації без належних підстав. За результатами експертизи, вартість будівельних робіт завищено на суму близько 90 тис. гривень.

Наразі за процесуального керівництва Біловодського відділу Старобільської окружної прокуратури Луганської області обвинувальний акт стосовно ексначальника відділу освіти РДА Луганщини у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 364, ч. 1 ст. 366 КК України (службове підроблення та зловживання службовим становищем, що завдало істотної шкоди охоронюваним державним інтересам) спрямовано до суду для розгляду по суті.

В. Лисенко, прокурор Біловодського відділу Старобільської окружної прокуратури