Не здав добровільно патрони та вчинив крадіжку

Марківським відділом Старобільської окружної прокуратури підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом придбання, носіння та зберігання бойових припасів без передбаченого законом дозволу за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 263 КК України, та вчинення таємного викрадення чужого майна (крадіжка), поєднаного з проникненням у житловий будинок, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 185 КК України.

Так, в ході судового розгляду встановлено, що наприкінці квітня 2021 року мешканець Старобільського району, перебуваючи на відкритій ділянці місцевості неподалік від смт. Біловодськ, знайшов патрони, придатні до стрільби, які добровільно не здав та переніс до свого місця мешкання.

У подальшому, він зберігав їх при собі, без передбаченого законом дозволу.

Окрім того, чоловік весною 2021 року вчинив крадіжку грошових коштів в с. Кризьке Старобільського району. 

З урахуванням попередньої непогашеної судимості вказаного громадянина, вироком Марківського районного суду його визнано винним у вчиненні інкримінованих йому кримінальних правопорушень та засуджено до покарання у вигляді 4 років позбавлення волі.

Довідково: наразі вирок не набрав законної сили, оскільки триває строк апеляційного оскарження – 30 днів з дня проголошення вироку.

Б. Постолянюк, прокурор Марківського відділу Старобільської окружної прокуратури