Мешканця смт.Біловодська засуджено до позбавлення волі за насильницький грабіж, поєднаний із проникненням у житло

Біловодським відділом Старобільської окружної прокуратури підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за обвинуваченням 52-річного мешканця смт Біловодськ Старобільського району у вчинені насильницького грабежу, поєднаного із проникненням у житло (ч. 3 ст. 186 КК України).

В суді прокурором доведено, що 24 лютого 2021 року обвинувачений в нічний час доби, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, переліз через паркан у двір домоволодіння 75-річної мешканки смт.Біловодська, де шляхом розбиття скла вікна проник у приміщення її житлового будинку, де із застосуванням насилля, дізнався у потерпілої про місце зберігання грошових коштів, якими в подальшому заволодів.

Після скоєного обвинувачений з місця вчинення кримінального правопорушення зник, а викраденим розпорядився на власний розсуд, чим спричинив матеріальної шкоди потерпілій.

Вироком Марківського районного суду Луганської області, завдяки принципової позиції прокурора, обвинуваченого визнано винним у вчинені злочину та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 4 роки 6 місяців.

До набрання вироком законної сили, обвинувачений перебуватиме під вартою.

В. Лисенко, прокурор Біловодського відділу Старобільської окружної прокуратури