В Станиці-Луганській Луганської області відбудеться презентація сучасної моделі шкільної їдальні

28 вересня 2021 року у смт. Станиця-Луганська Луганської обл. відбудеться презентація сучасної моделі шкільної їдальні відповідно до стандартів HACCP в рамках проєкту School Food Generation за участю Генерального консула ФРН Тані Байєр та голови Луганської обласної державної адміністрації Сергія Гайдая.

Захід організовано в рамках проєкту School Food Generation – «Впровадження санітарних норм якості харчових продуктів згідно положень НАССР щодо контролю безпечності продуктів харчування та покращення умов, які не відповідають санітарним нормам, в їдальнях державних освітніх закладів у Луганській та Донецькій областях (підконтрольних територіях Уряду України територіях)», що реалізують МБФ «Жовто-Блакитні Крила» та ВГО «Поруч» у партнерстві з ChildFund Deutschland, за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та за участю ГО «Національна Асоціація громадського харчування».

Проєкт має на меті сприяти розвитку надійної системи контролю харчових продуктів в школах Донецької і Луганської областей, а також в сусідніх регіонах, поліпшення гігієни харчування і більш здорового шкільного харчування за допомогою впровадження принципів НАССР.

Програма заходу включає:

  • Урочисте відкриття модернізованої шкільної їдальні;
  • Кулінарний перформанс від дітей, учасників навчальної поїздки School Food Generation, за участю експерта громадського харчування та ресторанного бізнесу. Презентація нової страви для шкільного меню;
  • Презентація сучасного технологічного процесу в шкільному харчуванні від Національної асоціації громадського харчування.

Місце проведення: початок о 14:00 в смт. Станиця-Луганська, Луганська область, Кіндрашівська ЗОШ, вул. Шкільна, б.1.

Додаткова та детальна інформація про проєкт – https://bit.ly/3EXmb2s
https://www.facebook.com/sfgenerationua

Контактна особа: Свінціцька Олександра pr.grenerationua@gmail.com