Станично-Луганським відділом Щастинської окружної прокуратури підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактами крадіжок майна з будинків та господарчих споруд у жителів одного з населених пунктів Щастинського району

У січні 2021 року до чергової частини відділення поліції № 1 Щастинського районного відділу поліції ГУНП в Луганській області надійшло повідомлення про те, що з господарчої споруди в дворі в одному з населених пунктів Щастинського району власник виявив пропажу електричного проводу.

Вказаний факт зареєстровано в Єдиному реєстрі досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого           ч. 3 ст. 185 КК України (таємне викрадення чужого майна (крадіжка), поєднане з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище).

Проведенням досудового розслідування встановлено особу, причетну до скоєння вказаного кримінального правопорушення. Ним виявився місцевий житель гр. Г.

Під час досудового розслідування вказаного кримінального провадження встановлено, що останній скоїв ще ряд крадіжок чужого майна з будинків та господарчих споруд у жителів цього ж населеного пункту.

У квітні 2021 року до суду спрямовано обвинувальний акт за обвинуваченням вказаної особи у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 185 КК України.

За результатами розгляду справи у вересні 2021 року винесено обвинувальний вирок суду, згідно до якого гр. Г. засуджено до 3 років 1 місяця позбавлення волі.

О. Пєлішенко, прокурор Станично-Луганського відділу Щастинської окружної прокуратури