Мешканці Новопсковської та Білолуцької громад зможуть отримувати частину медичних послуг за місцем проживання, звернувшись до своїх амбулаторій

ГО «Моя Новопсковщина» в межах реалізації проєкту «Сприяння налагодження співпраці Новопсковської та Білолуцької громад для покращення якості надання медичних послуг населенню» розпочала процес передачі майна на баланс Новопсковського центру первинної медико-санітарної допомоги.

Для поліпшення надання медичних послуг мешканцям Новопсковської та Білолуцької громад та покращення умов праці медичному персоналу Центру було передано чотири кушетки, дві ширми, шестиканальний кардіограф та комп’ютерну техніку. Загалом передано обладнання більше, ніж на 50 000 гривень.

Це лише частина обладнання, яке заплановано передати в межах проєкту. Сьогодні ведуться роботи із забезпечення необхідним обладнанням віддалені амбулаторії центра. Після завершення проєкту мешканці Новопсковської та Білолуцької громад зможуть отримувати частину медичних послуг за місцем проживання, звернувшись до своїх амбулаторій.

Проєкт реалізується ГО «Моя Новопсковщина» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.