«ЕКО–ТЕАТР» – дія на майбутнє набирає обертів і скоро представить вам прем’єру


Коаліція “Сучасний театр – художній засіб вирішення соціальних питань” в складі Даша Богданова (ГO “Товариство активних людей”, Черкаська ТГ Донецької області), Альбіна Олегівна (“Луганський обласний центр народної творчості”, м. Сєвєродонецьк) та Ірина Сельницька (голова ГО Міст 3.10, м. Лисичанськ Луганська область) реалізують проєкт «ЕКО-ТЕАТР» – дія на майбутнє, щоб згуртувати людей навколо екологічних проблем.

12 молодих людей з смт Черкаське та с. Прелесне Донецької області беруть участь в навчанні та створенні сюжетів для перформенсу.

Попри карантин, з 16 по 23 жовтня у Черкаській територіальній громаді Донецької області почалась реалізація проєкту. Проходять майстер-класи з акторської майстерності на ритміку, увагу, уяву, довіру партнеру та навчання написання монологів для молоді від режисерки Антоніни Романової з м. Київ та драматургині Ірини Гарець з міст Львів-Полтава.

Учасниці(ки) пробують себе в ролі режисерок(ів) та драмутиргинь(ів), вже вигодали власних героїв, від ім’я яких будуть звертатися до громадян зі сцени з особистими переживаннями щодо стану екології сьогодні.

24 жовтня у сільському будинку культури смт Черкаське відбудеться вистава-перформанс “Голоцен” на тему захисту довкілля та буде створено відео для подальшого розповсюдження і вільного доступу до матеріалів. Пройде прямий етер на каналі Instagram https://www.instagram.com/eko_teatr

Слідкувати за реалізацією проєкту та підтримати його можна на нашій сторінці https://www.facebook.com/ekoteatr.dia/?ref=pages_you_manage та Instagram.

Проєкт «ЕКО-ТЕАТР» – дія на майбутнє реалізується коаліцією “Сучасний театр – художній засіб вирішення соціальних питань” завдяки грантовій підтримці, наданій у межах програми «Академія громадського активізму», що виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з Інтерньюз-Україна за підтримки проєкту USAID Демократичне врядування у Східній Україні.