Друга робоча зустріч з передачі майна

ГО «Моя Новопсковщина» в межах реалізації проєкту «Сприяння налагодження співпраці Новопсковської та Білолуцької громад для покращення якості надання медичних послуг населенню» передала до Новопсковського центру первинної медико-санітарної допомоги, чотири комп’ютера (моноблоки), кушетки, ширми, шестиканальний кардіограф, чотири БФП лазерний Canon MF3010.

Обладнання буде встановлено у Білолуцькій амбулаторії. Для покращення надання медичних послуг на території Білолуцької громади та покращення умов праці медичному персоналу проєктом було передбачено технічну підтримку Білолуцької амбулаторії.

У межах проєкту підписано угоду про співробітництво Новопсковської та Білолуцької громад на 2021-2023 роки. За цією угодою заплановано Новопсковському центру первинної медико-санітарної допомоги фінансову та технічну підтримку з боку громад.

На сьогодні Новопсковська громада вже надала кошти на закупівлю холодильників для роботи амбулаторій та лабораторії. Також виділяються додаткові кошти на оплату енергоносіїв та поточного обслуговування будівель та приміщень центру.

Якісне комп’ютерне обладнання зменшить час на обслуговування пацієнтів, підвищиться якість зв’язку між медичним персоналом. Мешканці Білолуцької громади зможуть отримувати частину послуг в амбулаторії, тож зникне потреба їхати до Новопскову за окремими видами медичних послуг.

Для довідки: проєкт реалізується ГО «Моя Новопсковщина» за організаційної підтримки ГО «Взаємолія-Плюс» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.