Мешканця Сватівського району засуджено за незаконну порубку дерев

Білокуракинським відділом Сватівської окружної прокуратури Луганської області в суді підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 246 КК України (незаконна порубка дерев у лісах, що заподіяло істотну шкоду).

Встановлено, що в травні 2021 року мешканець с. Мирне, Сватівського району Луганської області здійснив  незаконну порубку  50 дерев породи «ясен» у лісах, а саме на території Лозно-Олександрівського лісництва, не маючи на це спеціального дозволу. Тим самим, зловмисник  спричинив  істотну шкоду навколишньому середовищу та завдав матеріальні збитки на суму понад 60 тисяч гривень.

Суд, враховуючи позицію прокурора, визнав обвинуваченого винним у вчиненні інкримінованого кримінального правопорушення, призначив покарання у вигляді двох років позбавлення волі та, із застосуванням ст. 75 КК України, звільнив від відбування покарання з випробуванням. Разом з тим, судом задоволено позов щодо стягнення з обвинуваченого матеріальних збитків.

Білокуракинський відділ Сватівської окружної прокуратури