Сватівська окружна прокуратура на захисті інтересів дітей

Ювенальні прокурори Сватівської окружної прокуратури Луганської області проводять системну роботу щодо використання бюджетних коштів у сфері охорони дитинства.

Так, в поточному році до господарського суду пред’явлено позови на загальну суму понад 1 000 000 грн. за фактами неправомірного збільшення ціни на природний газ для опалення приміщень дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів Сватівського району. Ці обставини призводять до зменшення об’ємів поставок газу та, в свою чергу, можливого порушення температурного режиму у приміщеннях, у яких навчаються діти.

За результатами судового  розгляду, прокурором доведено безпідставність збільшення ціни на газ,  позовні вимоги прокурора задоволено у повному обсязі, постачальників зобов’язано відшкодувати збитки замовникам – надмірно сплачені грошові кошти для опалення закладів освіти на загальну суму понад 600 000 грн.

На теперішній час триває судовий розгляд за позовом окружної прокуратури про застосування наслідків недійсності нікчемних додаткових угод до договору про закупівлю природного газу, якими штучно збільшено ціну на газ та стягнення надмірно сплачених коштів для опалення приміщень дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів Сватівського району на суму понад 500 000 грн.

Ю. Великоцька, прокурор Сватівської окружної прокуратури Луганської області