СБУ викрила дніпропетровського підприємця, який хотів підкупити співробітника спецслужби за $500 тис.

СБУ викрила підприємця з Дніпропетровщини на пропозиції хабаря співробітнику української спецслужби. За 500 тисяч доларів США він пропонував «заплющити очі» на незаконний демонтаж залізничної колії у Луганській області.

Організаторами схеми були колишній співробітник українських правоохоронних органів та двоє осіб із кримінального середовища.

Співробітники СБУ встановили, що зловмисники вирішили заробити на розбиранні покинутої залізничної колії на території Марківської об’єднаної територіальної громади.

Ділки запропонували співробітнику СБУ «кришувати» нелегальний бізнес. Оплату організатор запропонував передавати частинами після кожного етапу демонтажу колії. Загальна сума «угоди» мала становити 500 тисяч доларів США.

Офіцер спецслужби відразу повідомив керівництво про пропозицію неправомірної вигоди.

Правоохоронці затримали трьох зловмисників у районному центрі на Луганщині під час спроби передачі співробітнику СБУ частини суми.

Наразі їм повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України.

Триває досудове слідство.

Операцію проводили співробітники СБУ в Донецькій та Луганській областях за координації представництва внутрішньої безпеки СБУ спільно зі слідчими Нацполіції під процесуальним керівництвом Луганської обласної прокуратури.

Пресслужба СБУ в Луганській області