У відділах поліції Луганщини з’являться «кімнати, дружні до дитини»

11.03.2020 року у Головному управлінні Національної поліції  в Луганській області відбулася презентація проєкту «На захисті дитини». Безпека дітей для поліцейських Луганщини залишається одним з найпріорітетнійших напрямків роботи. Тому для покращення умов та якості надання поліцейської допомоги дітям Управлінням превентивної діяльності та громадською організацією «Моя Новопсковщина»  розроблено прєкт «На захисті дитини», в якому заплановане оснащення у чотирьох районих відділах поліції (Новопсковському, Троїцькому, Білокуракінському, Попоснянському) «кімнат дружніх до дитини» за методикою «зелених» кімнат. Проєкт здійснюється в межах реалізації Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

Після презентації   поліцейські та громадськість провели робочу зустріч та обговорили план реалізації прєкту.

Ці кімнати вже у вересні 2020 року з’являться у відділах поліції, тому попереду ще багато роботи. Це ремонти приміщень та їх оснащення за філософією «Правосуддя дружнє до дитини», навчання поліцейських ювенальної превенції щодо використання вказаних кімнат.

Під час зустрічі присутні у деталях визначили подальші кроки дій та зупинилися на головному: тільки спільними зусиллями та злагодженою роботою поліцейських та громадськості буде створена нова сучасна філософія поліцейської допомоги нашим дітям!

ГО “Моя Новопсковщина”

Більше про цю новину можна дізнатись на сайті ГУ Національної поліції в Луганській області за посиланням: https://lg.npu.gov.ua/news/preventivna-dIyalnIst/2020-03-11-0/

Поділитися цією новиною в соціальних мережах:
Print this page
Print
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *