Головне гасло місцевих виборів – єдина країна, єдина держава!

У неділю, 25 жовтня – вибори до місцевих органів влади. Агітаційного часу начебто було небагато, але виборці району ознайомилися з розмаїттям партій і висунутими кандидатами, бадьорою телерекламою, великою кількістю звабливих – зрозумілих і не зовсім гасел. І, звісно, з цілим морем обіцянок. Куди ж без них на виборах: кандидати обіцяють – виборці обирають.

Що для нас, українців, новопсковців, сьогодні найболючіше? Давайте спробуємо визначитись. Об’єктивно. Чесно. Чітко. Перше – це війна. Яку веде проти нас Росія. Друге – бідність. Погодьмося, що решта проблем навіть найгостріших, породжена війною і бідністю. Хтось скаже, що бідність має бути на першому місці серед наших проблем, а війна – на другому. Не буду сперечатися: бідність може так допекти, що все інше здається другорядним. Ну, от давайте відповімо самому собі на запитання: чи можна займатися якимись справами, коли у країну вдерся озброєний і жорстокий ворог? І ще треба відповісти на запитання: ця війна стосується тебе чи тільки тих, хто живе на Донбасі? Іншими словами – це війна моя чи не моя? Нехай ця війна не оголошена сто разів і називається якось незрозуміло – АТО, але всі ми усвідомлюємо, що це війна! І хоч сьогодні відводять з обох сторін важке озброєння, ця рана буде зяяти ще довго.

Нам необхідно чітко розібратися, за що йде війна, чого хоче ворог. Нашу територію? Та нащо здався Росії, яка має найбільше у світі землі, ще якийсь шматок землі – Крим чи Донбас? Росія хоче ВСЮ Україну, хоче, щоб усе, що дає багатюща українська земля, стало їхнім – і земля, і, головне – люди.

Але у Росії завжди було замало сил, щоб тільки зброєю завоювати Україну. Тому і вела т.з. «гібридну» війну. Це така хитра війна, коли в Україні одні громадяни воюватимуть з іншими заради забави Москви. Підзужують цьому численні «сепаратисти» і у нашому районі у т.ч. і на чиновницьких посадах. Дехто з них, використовуючи й вибори, готові розірвати Україну зсередини на шматки. Бо для Росії це вигідно. Адже над роз’єднаною країною краще панувати.

25 жовтня вибори. Основна на сьогодні мета України – зберегти єдність, викорінити сепаратизм, забезпечити мир і далі будувати державу. Варто виборцям проаналізувати, просто подумати, хто вважає збереження єдності в країні, районі найголовнішим завданням? Хто з кандидатів у депутати різних рівнів закликає до єдності центральної та місцевої влади, як найпотужнішої зброї проти загрози сепаратизму? І голосуйте саме за таких кандидатів! Голосуйте відповідально!

Час регіоналів минув. Кандидатами у депутати місцевих рад чимало балотується молоді. От їх би і необхідно підтримати, саме вона, молода амбітна генерація і буде будувати нову Україну, нову європейську державу. Можливо й нема досвіду, але є величезне бажання творити, хоч якось розворушити запліснявіле новопсковське болото. А досвід і вміння прийдуть, бо де ж його набувати, як не у повсякденній громадській роботі?! Старі нуворішні владці й на поріг не допускали молодих, а просовували у владні коридори «преданных» холуїв та задолизів, які час від часу нагороджували самих себе напередодні різних свят всілякими «коров’ячими дзвіночками».

З повагою і сердечністю хочу звернутися до новопсковців, усіх виборців району – прийдіть на вибори і проголосуйте! Це перше.

Друге. Досить плакатись, настав час зміцнити власну державу всупереч ворогу і всім крикунам, підлабузникам і відвертим ворогам всьому українському. Стара влада вже показала себе з негативного боку – казнокрадством, злодюжництвом, холуйським догоджанням.

Наостанок скажу – буде єдина країна, єдина держава, то буде і все інше – заможне життя, безпека, перспектива для всіх і кожного. Буде, нарешті, міцний державний механізм. Який нас і від ворога захистить, і бідність подолає.

Слава Україні! Героям Слава!

Віктор Пойдін, виборець, житель смт Новопсков