Всі комплекти гуманітарної допомоги, надані Агентством стійкого розвитку Луганського регіону для вимушених переселенців, знайшли своїх отримувачів

В рамках проекту з покращення доступу населення Луганської області до водопостачання, санітарії та гігієни громадською організацією «Агентство стійкого розвитку Луганського регіону» для переселенців, які внаслідок збройного конфлікту вимушені тимчасово проживати на території Новопсковського району, були доставлені гігієнічні комплекти, надані Дитячим фондом ООН ЮНІСЕФ.

DSCN1670

DSCN1671

DSCN1675

DSCN1681

Сьогодні, 17.12.2015 року, в Новопсковському районі було роздано чергову гуманітарну допомогу громадянам, які постраждали внаслідок збройного конфлікту на Донбасі, та деяким іншим вразливим верстам населення.

Всього було роздано 94 сімейних комплекти, 60 дитячих та 26 дорослих. Частину допомоги було направлено до селища Білолуцька, а також сіл Заайдарівки, Осинового та Новорозсоші.

Нажаль, гуманітарна допомога – це те, чого постійно не вистачає, тому, звісно, були деякі громадяни невдоволені. Ми вже неодноразово наголошували, що один комплект гуманітарної допомоги надається в одну сім’ю, але знаходились такі громадяни, які отримували по два комплекти, намагаючись всіляко схитрити. По селам сімейні комплекти розвозились по домівкам, люди були вдячні, багато з них знаходяться за межею нормального існування.

В цілому, не зважаючи на деякі незначні непорозуміння, люди подякували за надану гуманітарну допомогу.

З повагою, ГО «Моя Новопсковщина»