ГО “Моя Новопсковщина” ініціювала відкриту зустріч в Новопсковському відділу поліції з представниками громадських організацій району щодо поліпшення роботи нової поліції

ГО “Моя Новопсковщина” ініціювала відкриту зустріч в  Новопсковському відділу поліції з представниками громадських організацій району щодо поліпшення роботи нової поліції, участь громадськості в роботі поліції Новопсковського району. Цю ініціативу  підтримав в.о. керівника поліції Новопсковського району Бурьян І.В.

На зустріч запросили представників діючих громадських об’єднань: жіноча-правозахісна організація “Чайка”, “Просвіта”, “Українске козацтво”, “Новопсковська самооборона”, “Моя Новопсковщина” та представники волонтерських груп.

Важливе питання яке підтримали всі учасники зустрічі, – це правове урівняння громадян. Відповідати перед законом повинні всі громадяни, якщо до цього є підстави, і тут необхідна участь громадськості, щоб у працівников  поліції не виникало бажання “вирішити питання”, використовуючи свої повноваження. Кожен випадок потребує пильної уваги, коли знахабнілі “мажори” відверто порушують закон і впевнені у своїй безкарності, чи то люди, які припустились помилки у своєму житті.

Правова рівність в нашій країні – це одна з причин тієї війни, яка проходить в нашій області. На захист нашої країни від россійскої агресії ми можемо стати тут в нашому районі, кожен з нас від працівника поліції до пересічного громадянина повинні зрозуміти відповідальність своїх дій та бажання змінюватись. Якщо є війна та вбивають нашіх громадян, то є і ворог, який жде нагоди скористатись нашими слабкостями. Питання правової нерівності сьогодні – це слабкість нашої країни, яку ми з вами можемо подолати!
На зустрічі було принято рішення створити громадське формування, в яке увійдуть представники громадських об’єднань. Це формування буде брати участь в роботі поліції (спільні патрулювання, відпрацювання громадських об’єктів) та буде виступати дорачим та контролюючим органом.
Була цікава та результативна зустріч.
З повагою, ГО “Моя Новопсковщина”