Для учнів Березівської та Танюшівської ЗОШ провели лекцію щодо правил поводження з вибухонебезпечними речовинами та предметами, а також вчинення правопорушень неповнолітніми

Інспектор Новопсковського ВП ГУНП Богатирьов А.М. спільно з інспектором з вибухонебезпечних речовин  ГО «Моя Новопсковщина» Кондратюк І.М. провели лекцію для учнів Березівської та Танюшівської ЗОШ щодо правил поводження з вибухонебезпечними речовинами та предметами, а також вчинення правопорушень неповнолітніми.

В ході проведення лекції  гості розповіли дітям про першочергові дії під час виявлення предметів, схожих на вибухонебезпечні, акцентували увагу на тому, куди необхідно звертатися у разі виявлення небезпечної знахідки, попередили, які  бувають наслідки, якщо нехтувати заходами безпеки.

Інспектор Новопсковського відділу поліції Богатирьов Антон звернув увагу учнів на те, що жителі району продовжують знаходити снаряди, що не розірвалися та інші вибухонебезпечні предмети в найнесподіваніших місцях. Частіше за інших страждають підлітки. Тому необхідно завжди пам’ятати про заходи безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Крім того, співробітник поліції розповів учням про те, як не стати жертвою злочину, а так само нагадав про відповідальність за вчинення правопорушень неповнолітніми.

Зустріч пройшла цікаво, а головне, що всі присутні дізналися, як убезпечити своє життя і життя своїх близьких.