За кого нас вважають?

І знову вибори. 17 липня цього року обираємо депутата Верховної ради по нашому 114 округу замість нинішнього голови облдержадміністрації Ю.Гарбуза, який склав свої повноваження. Це і гарно і погано. Гарно, тому що завдяки виборам все таки може йти процес очищення , прогрес, з’являється надія. Погано , що знову нервувати, а що як знову не кращого оберемо, та й коштів бюджетних якось жаль. Та подітись нікуди,  треба обирати, хоч і зневірились.

Вже зареєструвалось 118 кандидатів у депутати. Он стільки людей  хоче бути « слугами у народу» по нашому округу. Коли переглянула коротку інформацію про кандидатів у депутати, то просто в шоці. Люди без вищої освіти, пенсіонери вступили у виборчу кампанію. Тут щось не те, це якась політтехнологія. Мабуть хочуть заморочити людям голови пустими прізвищами і, можливо, кожен район буде голосувати за свого місцевого  кандидата, кого знає. А наш район найбільший, тому і шансів у кандидатів від нашого району багато.

Кого ж ми маємо в кандидатах від нашого району? Це – голова райради Лебедєв Б., та колишній його заступник Соловйова Т. Прийшли до влади району не досить чесним шляхом, шляхом підкупу виборців , обіцянками іншим партіям,  веденням забороненої агітації. Прийшли до влади , поділили посади, гроші, майно між своїми людьми,  насмішили людей, посварились. Що отримали виборці району від їхньої діяльності? На це ніхто не дасть відповідь. Звітів депутатів, зустрічей з виборцями вони не проводять, чим порушують законодавство. Тепер прямують далі. Кажуть що будуть за нас у Верховні раді вирішувати проблеми. Вже навирішували…

Кандидатом у депутати від Опоблоку названо Лебедєва Б., навіть «сам» Ю.Бойко приїздив до району, щоб привернути увагу до цієї персони. Нещодавно по округу, як і по нашому району безкоштовно розносили газету «Первая полоса» з матеріалами про цю поїздку. Не буду писати про фото новопсковців на першій сторінці газети, які «раболепно» заглядають в рот своєму політичному босу. Поки ж ми будемо рабами…?? За кого нас вважають, надаючи таку інформацію про цього кандидата?

Хочеться разом з Вами проаналізувати інформацію про кандидата у депутати Лебедєва Б., яку надруковано в цій газеті. Виявляється його кредо, що по Конституції людина і народ – це саме головне. Коли ж він це зрозумів? Коли в 2014 році  від влади відсторонили??? А тоді цього не знав, бо державних службовців з відділів адміністрації  направляв у київ на антимайдан, звільняв незаконно з роботи за відмову ходити на політичні мітинги, коли на виборах змушував держслужбовців слідкувати один за одним, щоб усі прийшли на вибори і привели своїх друзів та рідних, коли на конкурсні посади держслужбовців  вирішував кого прийняти на роботу особисто! Ось такі перевтілення з людиною , яка йде у депутати. І це тільки крапля інформації.

В газеті надруковано довідку по автобіографії цієї людини. Працював головою свого фермерського господарства «Лебідь», головою райдержадміністрації , заступником голови з 2001. А що зроблено конкретне  для людей, громади, району? Сказати нічого, пишатись нічим. Чомусь в біографії не вказано, що був депутатом Луганської облради, яка накликала війну в нашу область і саморозпустилась ( втекла від відповідальності), мабуть не вигідно згадувати про цей чорний факт біографії. Не згадується про те , що був членом партії регіонів, а колись так гордо про це говорили. Міняються цінності у людини в залежності від часу, обставин та заради вигоди!

В газеті описуються основні напрямки передвиборчої програми – це боротьба за село, за мир в області, за нові напрямки розвитку країни. Отак. Людина, яка причетна до розвалу аграрного району, де навіть молокозавод не зберегли, на відміну від наших сусідів марківчан та біловодчан, продукцію яких ми купуємо і поповнюємо їхній бюджет , людина, яка має у приватній власності колишнє колгоспне майно і майно агробуду, говорить про кимось зруйноване село, яке потрібно відроджувати. Роздерибанили, а тепер когось вважає винним! Заробітна плата наших сільгоспрацівників є найнижчою в області з часів головування Лебедєва та Чернявського. Ось їхнє реальне лице- приховування податків. Кандидате, хочеш , щоб тобі повірили – офіційно оголоси збільшення заробітної плати у своєму приватному підприємстві, а отже і податків у місцевий бюджет.

Про мир говорити ця людина взагалі не має права. На фронт треба йти, щоб честь свою відмити, або волонтерством – безкорисливою допомогою займатись!

В своїй великій незграбній, брехливій передвиборчій програмі звучить посил – не така влада, треба змінювати владу, тільки тоді можна щось змінити. Наша районна влада і її рупор газета «Перемога» продумано  не надає інформацію громадянам району про те, що поряд розвивається новопсковсько-осинівська громада, що влада давно закликає усіх до змін, пропонує шлях – через об’єднання громад, куди йтимуть інвестиції. В Новопскові та Осиновому зараз ремонтуються будинок культури, дитсадки, дитячі майданчики, дороги, встановлюють освітлення на вулицях. Для цих робіт збільшено кількість працівників у підприємстві «Новопсковжитло», отже збільшуються робочі місця, очікується отримання комунальної техніки. По програмі «Безпечне місто» в Новопскові встановлено 8 відеокамер, які є допомогою в боротьбі з правопорушеннями. Є ще багато цікавих задумок.

Завітайте до Новопсковської селищної ради, подивіться на зміни, поспілкуйтесь з новим головою. Ви побачите, що можна і потрібно змінювати тут, на місці, не шукати винних, а просто використовувати можливості законодавства. Чому б молодим головам Новорозсоші, Донцівки, Риб’янцева, Пісок, Заайдарівки, Білолуцька не розпочати процес об’єднання, а значить змін для людей. Ні, бояться втратити посади, шукають десь винних, гальмують розвиток. І цей процес очолює сам голова районної ради. Так чи зробить він для нас щось корисне, якщо зараз ,маючи можливість, нічого не робить, займається політикою, а скоріше політиканством? В своїй програмі пише, що «нас давно пытаются разъєдинить»… Так це ж ваша партія роз’єднала людей, привела війну, довела армію до банкрутства. А тепер про «мир»…!!! Невже , люди, Ви не зрозумієте де правда , а де ні!

В цій же газеті другий представник опозиції С.Дунаєв, з яким Лебедєв в 2014 році стояв на мітингу у Лисичанську і говорили про « братів – ополченців», пише, «что Украине нужен сильный Донбасс…», знову Донбас! Та Україні потрібна сильна Харківщина, Полтавщина, Чернігівщина, Тернопільщина, Луганщина, Донеччина і т.д., потрібна влада, яка не бреше і дбає про сильну незалежну країну, а не про Донбас, власну вигоду і рабство перед путінською Росією.

Ще одна персона у нас постійно на слуху – Мошенський В. Роздає гроші та подарунки. Ті хто приймають ці подарунки ставили перед собою питання – а за чий кошт ці подарунки? Можливо вони також корупційним шляхом потрапили у  карман кандидата в депутати  з бюджету. Йде підкуп виборців постійно. Думайте, люди!

Пропоную голосувати за молодих, енергійних людей. Таким прикладом зараз є Денис Денищенко, який був заступником голови облради і відкрито висловлював свою незгоду з діями керівника. Він волонтер, тимчасово переміщена особа з Луганська, громадський діяч, відкрита, емоційна, щира людина.

З повагою до Вас, С.І. Хомутянська,

житель смт. Новопсков

Поділитися цією новиною в соціальних мережах:
Print this page
Print
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *