Опоблок… Право на майбутнє?

Нещодавно потрапила в руки газета, в якій була надрукована передвиборна програма партії Опозиційний блок. Газета «Новопсковщина» від 01.10.2015, передвиборна програма називалась « Україна: право на майбутнє». Перечитала і в душі з’явилась тривога. Щось нагадала ота писанина до болі знайоме.. Навіть голос учувся – голос Віктора Федоровича… Така ота програма  незграбна,  покрита пліснявою та гнилим сморідом, витягнута з під грязного ганчір’я, куди була засунута з переляку після втечі найголовнішого регіонала. Знову ті ж самі обіцянки – зупинити падіння економіки, знизити податкове навантаження, підвищення енергоефективності та енергетичної незалежності, запровадити медичне страхування, підвищити соціальний захист молоді, пільгове кредитування молодих сімей і ще багато усіляких слів та рекламних фраз. Ну хочеться ж запитати – а хто оте вам заважав робити 10 років знаходження Єфремова при владі в області? Хто заважав робити «покращення» оті чотири роки, коли регіонали були при повній владі від сільського голови і вчителя до Президента?

Знову витягується на світ мовне питання. Поки вас не було чути, ніхто про нього і не згадував.

Стара, перефарбована партія хоче передбачити кримінальну відповідальність за розпалювання міжрегіональної ворожнечі! Навіть слово таке придумали – міжрегіональна ворожнеча! Чула про міжнаціональну, релігійну, а от міжрегіональна ворожнеча – це результат дії вас і ваших «попєредніков». Це основний результат дій партії регіонів – розпалення міжрегіональної ворожнечі, доведення до революції, до війни, коли можна поділити країну і здатись Росії.  Які фокусники та маніпулятори! Жах!  Вас же першими потрібно притягнути до відповідальності . Хіба забули свої  лозунги – «Донбасс кормит всю страну», «Донбасс порожняк не гонит», бандерівці-фашисти, «жителі сходу України», «народ Донбасу».

А чути  про мир та примирення  з ваших вуст так це повне блюзнірство. Приблизно це виглядає так – спочатку відлупцювати жінку, а потім закликати миритись , погрожуючі знову побити.

Саме страшне – про зміцнення обороноздатності країни, модернізацію армії і позаблоковий статус. Вашу,  зміцнену за 4 роки,  обороноздатність ми відчули на своїй шкірі. Зась! Руки геть! Тепер усім зрозуміло, що не може бути модернізованою армія без сучасних воєнних розробок, якими володіють передові країни світу, армія НАТО. Без новітнього оборонного озброєння – ми олов’яні солдатики. Модернізація армії по вашому – це кошти платників податків, викинуті на вітер, це сльози матерів, або просто здатись Росії, накликати  «братовбивчу війну». Отже вся ваша програма – пусті балачки!

Чомусь зовсім не говорите про повернення Криму, про виведення озброєння з окупованої території назад в Росію, щоб не було ніяких клоунських «військових парадів» на вулицях Луганська.

Я допускаю, що серед так званих «членів партії», є люди , які хотіли б щось виправити, довести, що можуть щось змінити на краще.

Але вашою програмою повинно стати – просити прощення. За президента-втікача, доведення до війни, розвал економіки та обороноздатності, розпалену міжрегіональну ворожнечу. Без цього ви – минуле!

А. Ковальова, житель смт. Новопсков