Про діяльність керівництва Новопсковської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.

В день після настання нового навчального року хочу поділитися враженнями про діяльність керівництва Новопсковської ЗОШ І-ІІІ ст.

І почну з підготовки навчального закладу до нового навчального року. Адже ми знаємо, що школу готують до нового навчального року одразу після останнього дзвоника. Але, як не дивно, ремонт та підготовка території відбувалась майже до самого першого вересня. Хто відвідував територію школи влітку, той бачив неохайне шкільне подвір’я, а майже сінокос з травою в зріст людини. Але хто ж має проводити обслуговування – звичайно технічний персонал школи, який якимось дивним чином в час, коли потрібно готувати начальний заклад, знаходився у щорічних відпустках. Питання: хто так планує відпустки та хто погоджує такий графік? А потім у вересні почнуть виганять школярів на прибирання території, де вони мають тяпками це все привести до ладу.

Також хочу поділитися наступним своїм враженням, а саме звіт директора школи. Особисто для мене такий звіт – це диво дивне, по перше на нього прийшло всього 130 осіб, і це в школі, де навчається 700 дітей та працює близько 60 педагогів. Як не дивно, в звіті прозвучали лише інформація про здачу ЗНО та успішність учнів, і ні слова про позитивні зрушення та плани на майбутнє, про використання коштів навчальним закладом, про залучення позабюджетних коштів, хоча на мій погляд директор має проводити таку роботу, а тут за 2 роки 0,00 грн. залучених коштів на розвиток школи, і це дивно. Чи адміністрація школи сподівається на вирішення всіх своїх питань за рахунок батьківського гаманця?! Продовжуючи цю тему, якщо я не помилюсь, для затвердження звіту директора повинен бути кворум – як мінімум половина з загальної кількості батьків учнів та педагогів. Як на мене, то такий звіт потрібно вважати недійсним, та й результат говорить про рівень управлінських навичок адміністрації школи: з 130 чол. присутніх 28 чол. – за те, що директор відповідає займаній посаді та потребує преміювання, 42 – відповідає займаній посаді, 40 – не відповідає займаній посаді та потрібно звільнити з займаної посади.

І на сам кінець, про пріорітетні напрямки розвитку школи з погляду її адміністрації. Як нам стало відомо, Новопсковській школі агрофірма “Закотненська”, згідно договору з ОТГ, перерахувала 3500 грн. А от тепер увага: на що витрачені кошти?! Приблизно 1000 грн. – на фарбу, 2500 грн. – на лінолеум в учительську. Це що – першочергова задача, яка потребує вирішення?! І це в школі , де по класним кімнатам горить по 6 ламп з 20, де неможливо помити руки в умивальниках, щоб тебе не намочило. Люди, куди ми йдемо!

Пишучи Вам листа, сподіваюсь, що лише за підтримки громадськості ми зробимо наші школи найкращими!!!

З повагою, Федір Іванович