Як місцевий шкільний вчитель навчає дітей зневажати свою державу

Поки наші українськи чоловіки боронять Україну, стримуючи агресію Росії, у нас у мирному Новопсковському районі причаївся вчитель, який, отримуючи зарплатню за рахунок державного бюджету України, вичікує, коли ж впаде наша держава.

Ось такі “ватні” вчителі ще зі школи привчають наше підростаюче покоління зневажати свою країну. Якщо сьогодні ми не почнем над цим працювати, то війна за кілька років може дійти й до нашого району.

Знайомтесь, Новопсковщина повинна знати своїх “героїв”, – це Варава Ольга Миколаївна, і як це не дивно звучить, вчитель з історії України (!!!) в Білолуцькій гімназії Новопсковського району.

Її чоловік – колишній міліціянт. Від початку Євромайдану вона в соцмережах призивала розігнати силою його учасників. Підтримує беркутівців-вбивць та є прихильником “руських скрепів”. В 2014 році підтримала референдум за федералізацію України. Люто ненавидить Україну.

За традицією розміщуємо скріншоти з її сторінки в соцмережі. Є фотоматеріали, де вона підтримує дії сепаратистів та очорнює Україну.

varava_30

varava_33

varava_61

varava_83

 varava_71 varava_72

varava_75