Новопсковщина отримала гуманітарну допомогу з Рівенської області

Сьогодні новопсковці зустрічали допомогу з Рівенської  області. Продукти харчування, шкільне приладдя, побутова хімія. Все добре, дякуємо вам!

Наші райони підписали меморандум  про взаємну допомогу, підтримку та співпрацю. Як це все проходило, враження рвуться, тому треба докладніше про це розповісти.

Районна адміністрація Новопсковського району на чолі з Луганською обласною адміністрацією проводять зустріч з піснями, супроводом телебачення, ну просто свято! І бігав в цій веселій «братві» Борис Лебєдєв, саме той, хто звав Росію, той хто не визнає Росію країною-агресором, хто підтримав в 2014 році сепаратистський референдум. Дивиться він в очі українцям, яки гинуть від війни з Росією, і що в нього на думці? Що, настільки слабкі в нас районні адміністрації, вони  не розуміють, що нам усім повинно бути соромно за таких як він, а ви його на меморандуми запрошуєте!

Наша організація з  адміністрацією Новопсковського району відправляли дітей до Рівенської області, ми налагоджували стосунки, працювали, і нам жодного запрошення. Але зрадника України запросили. Ви що, адміністрації, зовсім не розумієте, що робите? З якого боку тут Лебедєв, хто він такий,  що він для цього робив та кого представляє? Кожен чоловік або жінка з нашого району знає, що ця людина не фарбувала з нами стовпи та огорожі. Жодна людина, яка би його підтримувала, не розвантажувала з нами допомогу. Коли збирали списки діточок, яких збирались відправляти до Рівенської області, теж не зустріли людей, які його підтримують, ну й звісно допомоги від них.

Яка омана створюється з вишиванками та українськими піснями, до речі, дуже гарно співали! Можливо це дипломатія, толерантність, а може просто слабкість? Не має право там знаходитись людина, яка до сьогодні не визнає війни з Росією. Він один з тих людей, який привів війну до нашого дому. В нашій Луганській області з Рівенської області загинули військовослужбовці-захисники України, їх вбили громадяни Росії. І Лебєдев один з тих, хто до цього безпосередньо приклав свої руки.

Не фотографував я цю всю веселу компанію, весь Фейсбук і так буде в цих фото. А ось люди, які дійсно працювали, – є.

Дякуємо ще раз всім рівенчанам за вашу відвертість та щірість.

З повагою, Єгор Потоцький, ГО “Моя Новопсковщина”