Відстань у 1500 км – не перешкода для добрих справ

img_20161024_122131

Випадковостей не буває, Всевишній завжди зводить людей не випадково. Так і минулого літа ГО «Справа миру» прибула до Новопскова з волонтерською місією – привезли фарби для фарбування автобусних зупинок, парканів в центрі селища в жовто-блакитні кольори. Разом з членами ГО «Моя Новопсковщина» був зроблений немалий об’єм робіт з нанесення української символіки на опорах. Батьки дітей, які поїхали на відпочинок, долучалися до роботи з фарбування зупинок. Цим ми ще раз показали, що Новопсков це Україна. А головне, 20 дітей з Новопсковського району відпочили в Рівненській області. Це була дивовижна подорож і  діти, після повернення додому, своїми враженнями поділилися на сторінках  місцевої газети «Новопсковщина».

Ця співпраця продовжилася уже цими днями. Наприкінці минулого тижня нам зателефонували наші старі добрі знайомі і повідомили, що до нас прямує 10 тон гуманітарного вантажу від громади Рокитнянського району. Автофургон прибув до Новопскова  у неділю 23 жовтня 2016 року. Нашому здивуванню та вдячності не було меж, коли ми вивантажили більше 50 мішків картоплі, цибулі, моркви, сотні банок різноманітних закруток, ящики та мішки з різноманітними  крупами (гречка, рис, горох, ячна, пшенична, манна, вівсяна), макаронними виробами, борошном, цукром. Було ще декілька коробок ласощів та чаю, ящик рибних консервів, ящик тушонки, до 30 банок сала вишкварок та смальцю.

Друга частина вантажу містила 2 ящики мила, ящик миючих засобів, два ящики рідкого мила, шампунів, декілька упаковок туалетного паперу, сотні зошитів, альбомів для малювання, різноманітні  канцелярські прилади. Деякі ящики були адресовані конкретно для дівчаток певного  віку. Були духовні книги, іграшки, листівки. І видно було, що діти разом зі своїми родинами з великим і щирим серцем  збирали усі ці подарунки, пакували та підписували ящики. Була навіть вишита  різдвяна серветка.

Діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, а їх у нас біля 170, діти інваліди, діти ВПО (біля 200), одинокі особи похилого віку (біля 360), відділення постійного проживання одиноких та непрацездатних на 31 ліжко отримають цими днями все вище перераховане. Дещо з канцелярських приладів передаємо до  дитячих садочків.

Починаючи зі вчорашнього дня в соціальних мережах та через волонтерів запрошуємо визначені категорії людей до волонтерського центру ГО «Моя Новопсковщина». Сьогодні ми посортували допомогу за видами товару, а завтра почнемо її роздавати.

Щира вдячність усій громаді Рокитнянського району, низький уклін нашим друзям із заходу України, які  небайдужі до проблем людей з Луганщини. Ми цінуємо вашу турботу. Особлива вдячність маленьким мешканцям міст і сіл Рокитнянського району. Дотик ваших маленьких рученят та полум’я великих сердець будуть відчувати  діти Новопсковщини, беручи в руки зібрані вами учнівські приналежності, іграшки. Хай вас оберігає Господь. Хай ніколи не прийде у ваш дім війна. Хай завжди буде поруч ваша родина. Здоров’я, злагоди, здійснення усіх ваших мрій. В першу чергу через  дітей ми дійсно допоможем об’єднати нашу країну. Слава Україні!

Паралельно до цих подій представники райдержадміністрації Новопсковського та Рокитнянського районів 23 жовтня 2016 року підписали меморандум про співпрацю в присутності обласних голів Рівненської та Луганської адміністрацій.

Вдячні мешканці та волонтерська група Новопсковщини

img_20161024_122051

img_20161024_122059

img_20161024_122108

img_20161024_122142

img_20161024_122202

img_20161024_122228