ГО «Моя Новопсковщина» уклала угоду з місцевою аптечною мережею на постачання ліків громадянам, які постраждали від збройного конфлікту на Донбасі

ГО «Моя Новопсковщина» в рамках проекту «Сприяння реалізації прав мешканців Новопсковського району на безоплатне лікування», який фінансується в рамках благодійної акції “Папа для України”, уклала угоду на постачання ліків з приватним підприємством «Дивосил».

Рішення  прийнято спільно за декількома критеріями. Підприємство близько 20 років на ринку продажу ліків, має великий асортимент ліків, працює цілодобово, розташоване біля Новопсковської районної лікарні.

Угоду укладено на весь час проекту. Розроблено механізм отримання ліків мешканцями району. Ми отримали повну підтримку та сприяння в реалізації проекту від персоналу аптеки.

Перші ліки вже знайшли своїх власників. Ми маємо роз’яснити що, наша організація не надає кошти готівкою та не відшкодовує за попереднє лікування. Ліки надаються по факту за виписаним рецептом людям, які постраждали від збройного конфлікту в Україні,  та громадянам, які були вимушені покинути своє постійне місто мешкання.

З повагою, ГО «Моя Новопсковщина»

Докладніше з цим проектом можна ознайомитись за посиланням: ГО “Моя Новопсковщина” розпочинає новий проект для жителів Новопсковського району.