Новопсковські “новороси”. Кому байдужа доля свого рідного краю (Фото)

Шановні новопсковці. Є в соціальній мережі «Однокласники» така собі група «Новопсков-ЛНР-Новороссия».

Ось так вони там «люблять» рідний край та заявляють про себе – «Все, кому дорог Новопсков, и всем, кому небезразлична судьба родного края. Место встречи друзей и земляков!!! Предлагайте новости, делитесь своими мыслями, пожеланиями, информацией (огромная просьба – проверенной) только факты и дельные вопросы.»

Нараховує ця група аж 5 365 новоросів, які співчувають «моторолі», при цьому обливають брудом тих, хто живе поруч, і ненавидять все українське.

Так, як країна повинна знати своїх “героїв”, ми зробили декілька скріншотів учасників цієї групи, можливо хтось живе з ними поруч та не знає, що біля нього є людина, яка готова зрадити свою країну та встромити ножа в спину при першій можливості. Звісно, що більшість з цієї групи, а саме приблизно 4500 чоловік, мешкають в Росії, Луганську, де завгодно, тільки не в нашому районі. Ось так їм «дорог Новопсков и  небезразлична судьба родного края.»

Олександр Куліков, профіль в соцмережі https://ok.ru/profile/227673745495, житель смт.Новопсков, учасник мітингу за федералізацію України, мріє отримати ЛНР-ський паспорт

 

 

Вікторія Широкорад, профіль в соцмережі https://ok.ru/profile/568051993499 , працівник Новопсковської комунальної газети “Перемога”, житель Новопсковського району

 

 

 

 

Але ж і в нас знайшлись місцеві новороси, приблизно 400 чоловік. Серед них є й робітники горезвісної комунальної газети «Перемога», яка утримується й фінансується з бюджету Новопсковського району, й робітники Новопсковського міжрайонного газового господарства, є й інші мешканці району, які в більшості своїй бігли на референдум, інші мовчки спостерігали, а інколи й приймали участь в обливанні брудом громадян, які люблять свою країну та не бажають становитись зрадниками своєї землі.

 

 

Олександр Мірошниченко, профіль в соцмережі https://ok.ru/profile/556414204119, працівник “Новопсковміжрайгаз”, житель Новопскова, який мріє жити в ЛНР

 

 

Любов Пронька (Тарануха), профіль в соцмережі https://ok.ru/profile/535100649505, родичка загиблого бойовика ЛНР Олександра Таранухи. Екс-жителька с.Риб’янцеве. Руський мир вона сама вже знайшла на Росії.

 

 

 

Ці скріншоти зроблені 20.02.2017 року. Сьогодні серед нас живуть люди, які ненавидять свою країну, вони чекають коли стануть новоросами, отримають паспорти ЛНР.  Своєю зрадницькою позицією привели війська іншої країни до нас додому. Ці люди не піднялися проти злодійській  влади на чолі з партією регіонів, яка десятиліття руйнувала район. Ні, вони кличуть «володю», «рассею», «руцкий мир», кого завгодно, аби продовжувати жити в своєму лайні й далі, тільки при цьому стати ще й зрадниками своєї держави.

 

 

 

Олександр Міщенко, профіль в соцмережі https://ok.ru/profile/571048025090, прихильник Недоросії, житель смт.Новопсков

 

 

 

«Шановні» новороси Новопсковщини, ви звісно всією душею бажаєте віднести себе до «великага руцкага мира», якого, в принципі, не існує, але ж, фактично, за вашими діями та висловами, крім, як зрадниками, вас більше ніяк назвати.

Всіх, хто відстоював Україну на захопленій Росією нашій землі, були або вбиті, або посаджені до катівень «моторол» та «гіві». Більшість людей просто виїхали з тієї території.

Новопсковці, ось для вас фото наших недоросів, дивіться уважно, вони на старті та готові звати війну!

Далі буде.

 

 

ГО «Моя Новопсковщина»

Поділитися цією новиною в соціальних мережах:
Print this page
Print
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
2 comments on “Новопсковські “новороси”. Кому байдужа доля свого рідного краю (Фото)
  1. Виктория Широкорад сказав:

    Прежде чем цеплять ярлыки и брызгать своей ядовитой слюной, разберитесь вначале со своими же членами громады. А то я знаю таких, которые гонят на войну чужих сыновей, мужей, отцов, а сами только борщи туда возят, а своих мужиков дома липовыми справками или другими корочками прикрывают. То, что я читаю новости тех республик, говорит лишь об одном – я хочу и должна быть в курсе, у меня работа такая. А еще я люблю смотреть, да и смотрю, порно, что и свидетельствует о моем диагнозе “маньячки”! Что, разве еще не знали? Информация к размышлению))) Привет участникам автопробега по чужим страницам соцсетей! Займитесь чем-то полезным, а то времени у вас для чужих жизней слишком много!

  2. Егор сказав:

    Вся беда в том, уважаемая Виктория, что то, что Вы знаете, не стоит и ломаного гроша. Мы читаем вранье в вашей газете Перемога, мы следим за враньем в этой группе. А о вашем диагнозе свидетельствует не то, что вы любите порно, а то, о чем пишите и что поддерживаете. Здесь нет никакой слюны и яда, здесь конкретный факт подлости и предательства!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *