В Новопсковському районі в рамках акції «Папа для України» надходить допомога для громадян, які постраждали від збройної агресії Росії

На сьогодні  170 осіб отримали допомогу на  загальну суму більш, ніж 200 000 гривень. Це різні люди, діти з різними захворюваннями: хронічними та поточними, пенсіонери, люди з інвалідністю, ті, що мешкають на підконтрольній території, й ті, що мешкають на захопленій території.

Як ми казали раніше, у нас немає розподілу людей на тих, хто там, і тут. Ми намагаємось охопити усіх громадян, які потребують допомоги та опинились в скрутному становищі.

Акція «Папа для України» – це яскравий приклад того, як католики всієї Європи можуть об’єднатись задля допомоги людям, які опинились в біді. Щоб допомагати людям, не існує кордонів, політичних поглядів та розподілів на віру.

Коли ми розповідаємо, від кого надійшла допомога, багато людей  відверто дивуються, в більшості це ті, хто мешкає на непідконтрольній Україні території. «Яка Європа? Які ще католики? Нам з екранів російських телеканалів розповідають, що Європа несе тільки погане». Це ми чули від мешканців Свердловська, який розташований майже на кордоні з Росією. Там шахти всі стали, ціни на все дуже великі, несумісні із зарплатнею в 3-4 тисячі рублів. Люди вимушені масово їхати заробляти до Росії. Пенсіонери виживають тим, що їздять до України, де отримують пенсії та виплати. Така вона війна, зазирає до кожного рано чи пізно, вона не проходить непомітно поруч, як би ми того не бажали.

Прийшов час усвідомити, що всі ми є українцями, в яких є своя держава. Яка вона – буде залежити від нас.

 

 

 

З повагою, ГО «Моя Новопсковщина»