ГО «Моя Новопсковщина» щодо початоку роботи по створенню ЦНАП Новопсковської ОТГ

08.08.2017 відбулася значуща подія для жителів Новопсковської об’єднаної громади та для майбутніх її жителів, після подальшого приєднання ближніх сіл до Новопсковської ОТГ. В Новопсковській селищній раді було проведено презентацію проекту створення Центру надання адміністративних послуг та підписано  угоду про партнерство та  співпрацю Новопсковською селищною радою та ГО «Моя Новопсковщина» в рамках проекту ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду ІІІ» створення Центру надання адміністративних послуг на базі Новопсковської ОТГ.

Цей проект  реалізується громадською організацією «Моя Новопсковщина» за методологією проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»  в межах міжнародної технічної допомоги компоненту «Місцеве самоврядування і реформа децентралізації» Програми ООН «Відновлення управління та сприяння примиренню в постраждалих від кризи громадах України», що фінансується країнами Європейського Союзу в Україні .

Перше обговорення питання створення Центру надання адміністративних послуг в Новопсковській селищній раді відбулось під час робочої зустрічі представників Новопсковської громади, ПРООН та UN Women у травні цього року.

Витрати на виконання цього Проекту складають 1 870 000 грн. і передбачені за рахунок Програми, що фінансується країнами Європейського Союзу в Україні .

Новопсковською селищною радою забезпечено співфінансування з місцевого бюджету на розробку проекту- 50 000 грн., 2 000 грн. – на державну експертизу проекту, також гарантовано видатки на  авторський, технічний нагляд, документів для введення об’єкту в експлуатацію у сумі – 46 800 грн.

Що ж передбачає цей проект. В рамках проекту буде капітально відремонтовано частину Селищного Будинку Культури для функціонування Центру надання адміністративних послуг, який  замінить стару паперову  бюрократичну систему взаємодії «влада – громадянин», адже видача довідок, занесення в базу реєстрів, отримання іншої інформації та послуг завжди викликало у людей незадоволення через незрозумілість , зневажливе ставлення , тяганину, витрати часу, не зручні умови обслуговування .

Без юридичних паперів у сучасному житті звісно не обійтись, та  їх отримання не повинно бути принизливим – все це буде враховано при облаштуванні сучасного Центру обслуговування громадян. Працівники владного органу – Центру надання адміністративних послуг будуть тепер відповідати за якість роботи не перед вищим керівництвом , а перед громадою. Проект передбачає проведення ремонтних робіт по внутрішньому оздобленню приміщення, заміну опалення, електрики, каналізації, вентиляції. Після ремонту  Центр буде забезпечено меблями на 10 робочих місць, комп’ютерною технікою, програмним забезпеченням. Персонал Центру пройде спеціальне навчання та практику в кращих адмінцентрах України. Планується встановлення відеоспостереження за роботою Центру.

Окрім цього, селищний Будинок Культури буде утеплено, територія перед будинком буде парковою із встановленням дитячого майданчика. Передбачена сума для цього – 1,2 млн. грн. До речі, кімната для дітей буде і в самому приміщенні Центру.

Працівники Центру надаватимуть багато різних адміністративних послуг що стосуються реєстрації, питань міграційної служби, юстиції. В приміщенні Центру будуть розміщені комфортні віддалені робочі місця для працівників Пенсійного фонду, управління соціального захисту населення, центру зайнятості. Планується гнучкий графік роботи спеціалістів Центру для обслуговування місцевих мешканців у зручний час. Для віддалених сіл теж будуть передбачені виїзди спеціалістів, чи робота на місцях.

На сьогодні Новопсковською селищною радою вже підготовлено робочий проект, передбачено штатні одиниці, розробляється нормативна база, оголошено конкурс на вакансії для працівників Центру.

ГО «Моя Новопсковщина» готує необхідні документи для підписання грантової угоди з ПРООН.

На усіх етапах ремонту та облаштування Новопсковського ЦНАПу контролювати роботу буде Наглядовий комітет якості, куди увійдуть представники селищної ради, депутати, представники громадськості. Приймати роботу буде Приймальна комісія.

 

Є. Потоцький, голова ГО «Моя Новопсковщина»

 

 

Ось так ми бачимо наш центр надання адміністративних послуг зсередини

 

Поділитися цією новиною в соціальних мережах:
Print this page
Print
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *