Запрошення до участі в тендері на виконання будівельних робіт (повторно)

1. Громадська організація «Моя Новопсковщина» та Програма розвитку ООН цією об’явою запрошують підрядників з доброю репутацією, які мають сертифікованих виконробів та, за наявності ліцензій на виконання відповідних будівельних робіт (що тендерним комітетом буде вважатися як перевага), надати запечатані цінові пропозиції для виконання робіт у межах мікропроекту «Створення Центру надання адміністративних послуг Новопсковської селищної ради Новопсковської ОТГ Луганської області. Капітальний ремонт частини нежитлової будівлі: ремонтно-будівельні роботи, пожежна сигналізація, водопровід та каналізація, вентиляція та опалення, електромонтажні роботи, зовнішня каналізація.

2. Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

3. Тендерну документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: пров.Історичний б.2 смт.Новопсков Новопсковського району Луганської області, або завантажити за цим посиланням в електронному вигляді в форматі Microsoft Word.

Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття конкурсних пропозицій й повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше 13:00 09 жовтня 2017 року, після чого учасникам буде повідомленно про час та місце проведення тендеру. Пропозиціі будуть розкриті в присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються й повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

4. Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище, за телефоном: + 38-050-857-88-58 або e-mail p.egor138@gmail.com