Протистояння між новим та старим

В Новопсковському районі продовжується протистояння між новим та старим життям. Голова районної ради Борис Лєбєдєв не зраджує своїх господарів з числа прибічників президента-втікача та реалізовує старі схеми для власного збагачення, руйнування підприємств та установ району. Однак, саме керівник органу місцевого самоврядування зобов’язаний відстоювати інтереси своїх виборців, розподіляти бюджетні кошти, вирішувати нагальні соціальні проблеми.

А що ж робить Б.Лєбєдєв та підконтрольні йому депутати, окрім розподілу бюджетних коштів, які складаються із сплачених мешканцями району податків. Реалізовує програми з допомоги учасникам АТО або внутрішньо переміщеним особам? Ні. Відстоює інтереси громади та громадських організацій? Ні. Він всіляко уникає та навіть блокує будь-які намагання громадськості вплинути на райраду. Не йде мова про будь-яку співпрацю або партнерство. При цьому, для власного піару та впливу на громадську думку використовуються комунальна газета «Перемога» та так звані «ветеранські організації», які відкрито заявляють, що Росія – ніякий не агресор, а на Сході України йде громадянська війна.

Цинічною по відношенню до громадян можна назвати позицію Б.Лєбєдєва при декларуванні своїх доходів. Так, загальний аналіз свідчить, що він в місяць витрачає в середньому 1,5 тис. грн., а основні доходи отримує дружина від діяльності фермерського господарства. Але, знаючи безтурботний спосіб життя голови райради, виникає логічне запитання про достатність такої суми для «ділових» зустрічей з особами протилежної статі, утримання їхнього майна та транспортних засобів.

Як приклад, нещодавно створена Новопсковська ОТГ відремонтувала своїми силами декілька дитячих садочків, будинок культури, тротуари, дороги.

Якщо медичних працівників, освітян та інших державних установ змушують залежати та не цікавляться їхньою думкою, то чи має така влада право на існування?

А Б.Лєбєдєв завжди може знайти собі роботу «за-смаком» на території «братської Росії», влада якої для нього так і не стала агресором.

 

Поділитися цією новиною в соціальних мережах:
Print this page
Print
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *