За неналежне виконання службових обов’язків директор однієї з державних установ Старобільського району постане перед судом

За процесуального керівництва Старобільської місцевої прокуратури слідчими Старобільського відділу поліції завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно директора однієї з державних установ району, який підозрюється у неналежному виконанні службовою особою своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що завдало істотної шкоди охоронюваним законом інтересам держави за ч.1 ст. 367 КК України (службова недбалість).

Досудовим розслідуванням встановлено, що в кінці жовтня 2017 року вказана службова особа, нехтуючи вимогами чинного законодавства, неналежно виконуючи свої службові обов’язки, уклала з приватним підприємцем договір на придбання товару за завищеною ціною, чим завдала збитків державі понад 100 тис. грн.

Прокурором місцевої прокуратури за результатами досудового розслідування у вказаному кримінальному провадженні заявлено цивільний позов та затверджений обвинувальний акт спрямовано до суду.

Довідково: санкція ч. 1 ст. 367 КК України передбачає покарання у виді штрафу у розмірі від двохсот п’ятдесяти до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 4250 гривень до 8 500 гривень) або виправними роботами на строк до 2 років, або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Н. Куліш, прокурор Старобільської місцевої прокуратури

Поділитися цією новиною в соціальних мережах:
Print this page
Print
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *