Заручник ситуації чи посібник?

Кожний житель в Новопсковському районі та далеко за його межами  знає, хто такі Борис Лебедєв і Сергій Бєлік. Цих людей пов’язує і спільна праця у владних кабінетах, і багато вирішених на користь району господарських питань, і спільні інтереси в сільському господарстві. Та при цьому нічого доброго та хорошого не несуть, а тому що й самі до сьогодні не вміють нічого робити якісно, навчивши цілі покоління жити брехнею, хабарами та зневагою до слабких. Якщо Б. Лебедєв відкрито декларує свою проросійську позицію, то С. Бєлік намагається дотримуватись образу патріота.

Разом з цим останній, хоч і є депутатом районної ради та членом фракції «Блок Петра Порошенка», веде себе, як завзятий «регіонал» в опозиційному таборі. На важливих сесіях не з’являється, участі у обговоренні питань чи прийнятті рішень, які можуть негативно вплинути на плани чи бізнес голови райради, не бере. Як наслідок, Б. Лєбєдєв отримав підконтрольного так званого «корисного ідіота» на посаді голови РДА, який не опротестує антидержавні рішення відверто проросійської у своїй більшості райради, не наполяже на виконанні тих чи інших проукраїнських питань.

С. Бєлік – не патріот. Найбільший щем у його душі викликає рибалка і футбол, а також чарка оковитої.

Патріотизм передбачає гордість за матеріальні і духовні досягнення свого народу, бажання зберегти її характерні особливості, культурні надбання та захистити інтереси своєї громади, народу в цілому. Натомість, Новопсковська влада – закрита, при цьому відчувається відсутність порозуміння та розвитку. За добрий десяток років, коли в Донбасі керували Єфремов та Янукович, які й довели його до зубожіння, що призвело до відтоку молоді з цього депресивного регіону, а основним виборчим електоратом стали добросовісні пенсіонери. Серед них багато осіб, які живуть своїми спогадами, минулим, не зовсім володіють ситуацією в цьому постійно змінюваному світі. Багато з них – це люди, яких легко в чомусь переконати, схилити на свій бік, що надзвичайно легко вдається Б. Лебедєву. В свою чергу, С. Бєлік  забезпечуючи  гласність, відкритість та прозорість діяльності органів  влади, проводить консультації з громадськістю у особі Лебедєва Б.В. Хіба можуть люди, які мають можливість обробляти сотні гектарів колись колгоспної землі, користуючись колишньою колгоспною технікою, використовуючи матеріальну базу бюджетних організацій, співчутливо говорити про розвал регіону? Згідно законодавчих ініціатив, громадськість здійснює участь в управлінні державними справами через проведення консультацій, які організовує орган влади для врахування думки громадськості через обговорення проектів нормативно-правових актів, які приймаються органами влади та стосуються прав та свобод громадян, економічних, соціальних та інших інтересів.

Зміни залежать від громади, треба гарно облаштовувати для життя не лише власний двір, а й вулицю, село чи селище. Треба вчитись жити в громаді і для громади, а не заради інтересів Б. Лебедєва і його оточення.

Поділитися цією новиною в соціальних мережах:
Print this page
Print
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *