Впровадження спільного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в Новопсковській ОТГ

Йде активна фаза першого етапу реалізації проекту «Створення Центру надання адміністративних послуг Новопсковської селищної ради Новопсковської ОТГ Луганської області. Капітальних ремонт частини нежитлової будівлі, придбання обладнання та меблів».

Проект реалізується громадською організацією «Моя Новопсковщина»  за методологією проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»  в межах міжнародної технічної допомоги компоненту «Місцеве самоврядування і реформа децентралізації» програми розвитку ООН «Відновлення управління та сприяння примиренню в постраждалих від кризи громадах України», що фінансується країнами Європейського Союзу в Україні .

Громадською організацією шляхом відкритого тендеру було обрано будівельну організацію ФОП Корнєєв А.В. для проведення капітального ремонту селищного будинку культури, в якому буде розташований Центр надання адміністративних послуг ( ЦНАП). Робота та кошти по проекту розподілені за напрямками та етапами:

  • ПРООН  –  капітальний ремонт будівлі, закупівля комп’ютерного обладнання та програмного забезпечення, закупівля офісних меблів, навчання співробітників;
  • Новопсковська ОТГ- проведення енергозберігаючих заходів селищного будинку культури та прилеглої території,  технічний нагляд за ремонтом, формування складу персоналу та в подальшому оплата праці по наданню якісних адмінпослуг жителям громади;
  • громадська організація “Моя Новопсковщина” веде нагляд за виконанням будівельних робіт, фінансує їх та закуповує меблі та обладнання, входить до складу комісії з приймання та передачі на баланс Новопсковської ОТГ новоствореної вартості невід’ємних поліпшень після капітального ремонту, меблів, обладнання, звітує перед ПРООН за використані кошти.

ПРООН здійснює також  нагляд за ходом реалізації проекту, координацію робіт, надає технічну допомогу, контролює цільове використання коштів.

Хід реалізації цього спільного проекту буде постійно висвітлюватись громадською організацією.

 

 

З повагою, ГО «Моя Новопсковщина»