До останнього патрона

Завзятість, з якою голова Новопсковської районної ради Борис Лебедєв бореться з Новопсковською ОТГ і її керівником Вадимом Гаєвим, викликає «захоплення» у всіх, хто більш-менш цікавиться процесами, пов’язаними з адміністративно-територіальною реформою, чи хоча б життям Новопсковщини.

Принциповість, з якою Б. Лебедєв бореться за втрачені повноваження, вражає. Несприйняття всього, що реалізовується керівництвом держави межує з чимось нездоровим. При цьому, як показує аналіз дій посадовця, бореться він з усіма і проти всього тому, що все, що було і є після Януковича,  є поганим. Тільки в тій системі координат товариш Лебедєв почував себе комфортно, він був самовільним царьком місцевого розливу, підзвітним тільки своїм партійним покровителям.

Але часи змінюються. Не  все після Януковича добре, є й відверто негативні, трагічні речі: війна на Донбасі, анексія Криму, тисячі загиблих, а ще більше зруйнованих доль. Сам Лебедєв не має змоги нормально спілкуватися з батьками, які залишились в окупованому Луганську.

Цей вступ був невипадковий. Останні новації голови райради в конфлікті з Новопсковською ОТГ тхнуть радянщиною, за якою так сумує Лебедєв. Так, він, намагаючись не втратити вплив на заклади освіти в районі, не володіючи необхідним бюджетом, організував збір підписів проти ОТГ. От тільки він забув пояснити батькам дітей, проти чого вони виступають. А закликає Лебедєв захистити право районної ради контролювати окремі школи району, які нібито не будуть нормально фінансуватися з бюджету ОТГ. При цьому він не сказав, як клянчив гроші у того ж Вадима Гаєва на оплату комунальних послуг в тих школах, які він не хоче віддавати. Такі дії голови райради відверто виглядають, як остання спроба не втратити, оскільки в судові перспективі й перемозі він не впевнений. Тому повертається Лебедєв до старої радянської практики: загальні збори, мітинги, збори підписів, профспілкові збори, тощо.

З людьми потрібно говорити, людям треба пояснювати, але людей не можна обманювати, вони на це не заслужили. І на порушення своїх прав, ущемлення перспектив своїх дітей за рахунок і для задоволення амбіцій деяких відвертих антиукраїнських чиновників вони також не заслуговують.

На завершення  зауважимо, що Борис Лебедєв – надзвичайно працьовита людина. Йому вистачає часу на виконання своїх безпосередніх обов’язків, як голови райради, на ведення і контроль за сімейним аграрним бізнесом, боротьбу з ворогами й конкурентами, щотижневий особистий контроль за діяльністю одного із структурних підрозділів районного відділу юстиції.

 

 

Зважаючи на таку енергійність, хочемо побажати нашому  герою сконцентрувати свої зусилля на спільній праці всієї влади району, на його розвитку й покращенні життя його мешканців.