Sapienti sat

Sapienti sat

Останні події в Новопскові загалом та в Новопсковській районній раді зокрема, будуть мати далекосяжні наслідки для багатьох, причетних до них. Якщо коротко нагадати їх хронологію, то уважний читач помітить сталу тенденцію до загострення протистояння між головою районної ради Борисом Лебедєвим та рядом інших опозиційних до нього депутатів, яких він помахом своєї «опоблоківської» руки абсолютно незаконно звільняв з посад, позбавляв депутатських мандатів, тощо.

За наявною у нас інформацією, на даний час ситуація загострилась настільки, що привернула до себе увагу не тільки керівників області, але й керівництва Міністерства внутрішніх справ України. Бездіяльність начальника місцевої поліції, щедро оплачена Б. Лебедєвим,  в напрямку затягування розслідування неодноразово згадуваних кримінальних проваджень за фактом перешкоджання депутатській діяльності зі сторони керівництва райради призвела до рішення усунути із займаної посади одіозного керівника районної поліції. Даний привід поліцейське керівництво вважає доволі вигідним оскільки, в іншому разі звільняти його довелося б вже за іншими фактами, оприлюднення яких суттєво дискредитувало б обласну поліцію та її очільників.

Сподіваємося, наступники не підтримуватимуть таких дружніх і ніжних стосунків із головою райради, а виконуватимуть свої обов’язки відповідально та  незаангажовано.

В свою чергу мають місце бурхливі процеси і в середовищі наближених до Б. Лебедєва депутатів та працівників апарату районної ради.

Безапеляційність та майже фанатична безстрашність і впевненість в своїй правоті голови райради похитнула віру в нього як у заступниці, так і в окремих найбільш близьких депутатів. Якщо в першому випадку жіноча мудрість дозволила Олені Літвіновій проаналізувати ситуацію й усвідомити, що впевненість Б. Лебедєва є тільки там, де є особа, на котру можна звалити всю відповідальність в разі настання критичного моменту. І, коли правоохоронці почнуть розбиратися у всіх незаконних колегіальних рішеннях ради, саме вона стане для голови райради тим громовідводом, на який посипляться всі «бонуси» від займаної посади.

Тим більше, про причетність останньої до проведення в Новопскові незаконного референдуму про визнання «ЛНР» ніхто не забув, і питання знову актуальне.

Що стосується найближчих соратників Бориса Лебедєва з депутатського корпусу то, за нашою інформацією, вони, як люди розумні, правильно розставили акценти й прийшли до висновку, що на даний час голова райради, як губка притягує до себе неприємності, і джерело їх походження йому незрозуміле. Тому, порадившись у вузькому колі, було прийнято рішення дистанціюватись на деякий час від Б. Лебедєва та його діяльності. Ніхто не хоче отримувати неприємності рикошетом, навіть не розуміючи, з якого боку йде вогонь. А те, що стріляють, і дуже влучно, Новопсковщина на цьому тижні зрозуміла.

В свою чергу, Б. Лебедєв продовжує переконувати всіх, що він витягне ситуацію, і все налагодиться. При цьому, сам Борис уже не вірить в це.

Останні події показали, що голова райради настільки втратив почуття реальності, що дозволив собі заходити на територію інших впливових людей району. Зовсім несподівано для себе він отримав, окрім відомих і невідомих ворогів, ще декілька проблем, які поступово й надалі виникатимуть в проміжку від ображених чоловіків й почуттів колишніх очільників району до негативної громадської думки. Не кажучи вже про інші неприємності побутового характеру.

 

 

 

Інстинкт самозбереження є одним з базових у людини. Втрата його, втрата відчуття реальності призводить до загибелі окремого індивіда. І в такому окремо взятому випадку така втрата не є чимось непоправним. Але сучасна людина – є людина соціальна, вона має зобов’язання перед оточуючими, а оточуючі в свою чергу мають обов’язок перед нею. Не можна піти на дно самому, ти обов’язково матимеш компанію, а такі люди, як Борис Лебедєв, і поготів.

Тому й почався поступовий процес відходу довірених людей, які ще раніше вважалися друзями. В голови районної ради погана аура й оточення, яке у переважній своїй більшості не втратило почуття реальності та інстинкт самозбереження, маленьким кроками, ігноруванням прохань відходить в сторону, залишаючи можливе джерело проблем наодинці.