У Марківці встановлюють пограничні стовпи ФСБ росії

У 2018 році на сході України прокотилася російська пропагандистська акція по встановленню пограничних стовпів, схожими на російські пограничні стовпи. Цією акцією російська пропаганда намагалася грати на пам’яті воїнів інтернаціоналістів, які воювали в часи СРСР на території інших держав, таких, як Афганістан та інших. Фактично, присвоївши собі головну роль в тих війнах, використовуючи вплив, який росії залишився від союзу на афганські, ветеранські організації, які створювалися з центром управління у Москві та спонсорувалися з державних коштів Радянського Союзу, а пізніше вже з незалежних країн, в минулому які були в складі СРСР.

У 2014 році росія активно почала використовувати ці організації для захоплення України. Люди, які входили до цих організацій, а вони йшли завжди поруч (афганські, ветеранські, чорнобильські), отримували пільги, шанували пам’ять загиблих. Пропагандистська   машина росії почала через своє телебачення, стару структуру управління цими організаціями, які фактично залишилися з центром у Москві, розповідати людям, що про них Україна забула, треба йти захищати свої цінності та пам’ять. Саме тому одними з перших, хто виходив на мітинги за референдум, допомагали організовувати референдум, а після пішли воювати проти своєї держави, були представники цих організацій, не всі, але значна більшість. Були організовані цілі підрозділи з бувших афганців, які пішли воювати  проти України, піддавшись на російську брехню. І сьогодні  знов ми бачимо російській вплив на ці організації та людей, чиїми руками росія в нашій країні реалізує свої пропагандистські плани.

В 2018 році такі стовпи було встановлено на території смт.Новопскова. Завдяки небайдужій громадськості, голови районної державної адміністрації, районної поліції їх було спиляно та прибрано геть з очей. Подібні випадки були і в Донецькій області. І там громадськість з місцево владою та поліцією оперативно реагували та не допускали, щоб символіка та пропаганда країни, яка вбиває українців, знаходилась у серцях населених пунктів України, в містах, де шанують пам’ять загиблих.

І ось сьогодні у смт. Марківка ми бачимо знову активізацію впливу російської пропаганди на уми українців. Марківка, яка ховала своїх синів-прикордонників, нахабно розстріляних з території росії. Марківка просто закриває на це очі, пускаючи в своє серце вбивць, фактично встановлюючи символіку вбивць своїх земляків.

Це один з прикладів, як російська пропаганда крокує східними областями. Люди, не розуміючи трагедію, яка прийшла з агресією росії, тільки думають за свої інтереси, ігноруючи пам’ять 15 000 загиблих українців в російсько-українській війні. Не на часі сьогодні такі стовпи ставити, не тому, що там радянська символіка чи російські колір. А тому, що це вбиває нашу країну й українців!

Поділитися цією новиною в соціальних мережах:
Print this page
Print
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *