Відбувся круглий стіл навколо створення Центру надання адмінпослуг за участі Чмирівської та Новопсковської ОТГ

На території Новопсковської селищної ради, яка представляє Новопсковську об’єднану територіальну громаду, відбувся круглий стіл за участі робочих груп від Чмирівської та Новопсковської ОТГ, які опікуються створенням ЦНАП для своїх громад. У засіданні круглого столу прийняли участь представники ПРООН, які фінансово підтримують створення ЦНАП.

Партнерські угоди між ОТГ та ПРООН щодо підтримки місцевих органів самоврядування у період проведення децентралізації та реформування адміністративно-територіального устрою через створення мережі ЦНАП були підписані в травні 2017 року .

Завдяки процесам децентралізації та об’єднанню територіальних громад, виконавчі комітети ОТГ отримали право надавати найбільш затребувані адміністративні та соціальні послуги безпосередньо на місці, без черг, хабарів, тяганини й перешкод для обслуговування громадян.

Планується, що Центри працюватимуть  за принципом “єдиного вікна”, тобто прийом документів та видачу результатів обслуговування здійснюватимуть виключно адміністратори Центру.

Відповідальними імплементаторами проектів є громадські організації «Моя Новопсковщина» та «Чмирівський світанок».

Присутні продемонстрували досягнення за період співпраці, важливість партнерства між владою та громадою при реалізації важливих для громади об’єктів.

Олена Рудіч, спеціаліст з розвитку громад Програми ООН, оцінила діяльність партнерів та зорієнтувала щодо подальших дій.

 

 

 

Поділитися цією новиною в соціальних мережах:
Print this page
Print
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *