Корупція згасає

Продовжує тішити той факт, що голова Новопсковської районної ради Борис Лебедєв робить, хоч і невеликі, але постійні та вагомі кроки в напрямку припинення неправомірної діяльності місцевих депутатів. 

Серед місцевих жителів поширюється інформація щодо реальних кроків боротьби  Б. Лебедєва із корупцією. Зокрема, він звернувся із заявою до правоохоронних органів відносного того, що без будь-якого оформлення на території Новопсковської РТМО, яку очолює колега Б. Лєбєдєва по депутатському корпусу та його однопартієць Микола Мотунов, функціонує магазин, який оформлений на дружину голови Новопсковської районної спілки споживчих товарів Володимира Ковтуна – Ковтун Зельму Густавну (у відповідності із відкритими джерелами оформлена, як ФОП).

В свою чергу, Б. Лебедєв у відповідній заяві повідомив, що заклад  охорони здоров’я не доотримував з 2014 року прибутки в результаті неналежного оформлення оренди земельної ділянки власниками магазину, який функціонує на території РТМО .

Будемо сподіватися, що громадянин Б.Лебедєв і в подальшому продовжуватиме виявляти та повідомляти відповідні органи про можливі протиправні прояви з боку депутатського корпусу Новопсковської районної ради та попереджатиме здійснення ними корупційних проявів.

Всі мешканці Новопсковського районну щиро підтримують Бориса Вікторовича в його чіткій і незмінній позиції відносно боротьби із злочинністю, яка перешкоджає наповненню бюджету району та привласнює наші з вами гроші!